İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Varilhane ile Varil İhtiyaçlarınız Tek Çatı Altında

Varilhane ile Varil İhtiyaçlarınız Tek Çatı Altında

Varilhane ile Varil İhtiyaçlarınız Tek Çatı Altında, Nakit Spot olarak varil ihtiyaçlarınız için Türkiye geneli çözüm sunuyoruz. Sizde varil tedariği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2010 yılında beri kurumsal varil ihtiyaçları için hizmet veren firmamız artık tüm tedariklerini NakitSpot.com altında yürütmektedir. Sizde;

  • IBC Tank
  • Metal Varil
  • Plastik Varil
  • Polietilen Su Depoları

gibi temelde 4 ana gurupta sıralayabileceğimiz varil tank ihtiyaçlarınız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizinle ihtiyaçlarınız için çözüm üretecektir.

Vizyonumuz:

Çevreye ve insan sağlığına öncelik vererek gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımızla birlikte tabiata ve insanlığa katkı sağlamak, atık yönetimi konusunda çözüm ortağınız olmak, çevre ve atık teknolojileriyle sektörde güvenilir ,etkin ve konusunda uzman bir kuruluş olmaktır

Misyonumuz:

Atıkların çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilmesi için gerekli araştırma ve yatırımları yapmak. Her türlü atığın ekonomik olarak geri kazanımını sağlamak. Toplumdaki çevre bilincini yükselterek geri dönüşümle ülke ekonomisine ve geleceğe katkı sunmaktır.

Güncel İlanlarımız için ziyaret ediniz: İlanlar

Endüstriyel Varil Çözümleri Sunuyoruz

Endüstriyel Varil Çözümleri Sunuyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir